Офіційний сайт КДНЗ №2 «Оленка» Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Сестра медична з ЛФК

Чумаченко Юлія Сергіївна

 

 

закінчила у 2017 році

Запорізький національний технічний університет

здобула кваліфікацію:

ступінь вищої освіти бакалавр

спеціальність/напрям

“Здоровя людини”

професійна кваліфікація

фахівець з фізичної реабілітації, інструктор-методист з фізичної культури та спорту

 

Педагогічне кредо:"Здоров'я, як і талант, кожен отримує від природи. Саме на те, як його зберегти, спрямована фізкультурно-оздоровча робота в дошкільному навчальному закладі.

Система фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному закладі:

- ранкова гімнастика;

- активна та пасивна корекція;

- фізкультурні заняття;

- рухливі ігри;

- гімнастика після денного сну;

- аеробіка;

- йога;

- елементи дитячого фітнесу;

- елементи акробатики.

Лікувальна фізична культура - це розділ медицини, який вивчає лікування і профілактику захворювань методами фізкультури (зазвичай у поєднанні з фізіотерапевтичними процедурами і масажем). З іншого боку, лікувальна фізкультура є розділом фізичної культури, в якому розглядають фізичні вправи для відновлення здоров'я.

Основний терапевтичний метод ЛФК - це лікувальна гімнастика, тобто спеціально підібрані для лікування фізичні вправи.

Основний засіб ЛФК - фізичні вправи, що застосовуються відповідно до завданнями лікування, з урахуванням етіології, патогенезу, клінічних особливостей, функціонального стану організму, загальної фізичної працездатності. Саме цим ЛФК і відрізняється від звичайної фізкультури.

Наш дошкільний навчальний заклад має великі можливості для зміцнення здоров'я, покращення фізичного розвитку дітей, їхньої рухової активності. Вся фізкультурно-оздоровча робота здійснюється з урахуванням стану здоров'я, самопочуття, рівня фізичного та психічного розвитку і підготовленності дітей. Фізичне виховання в ДНЗ реалізовується шляхом проведення обов'язкових занять відповідно до розкладу та режиму, виконання фізкультурно-оздоровчих заходів. Сумарний обсяг рухової активності, що здійснюється дітьми в процесі щоденної життєдіяльності, базу\ться на їх індивідуальних можливостях.

В теплу пору року заняття з ЛФК проводяться на свіжому повітрі, а в холодну пору - в кабінеті з лікувальної фізкультури.Велике значення має рухова активність в ранковий час. Для її забезпечення в нашому садочку щоденно проводиться ранкова гімнастика.

Дуже важливо, щоб виконання вправ ранкової гімнастики увійшло в звичку, тому ми радимо батькам, на власному прикладі, показувати дітям необхідність її виконання.