Офіційний сайт КДНЗ №2 «Оленка» Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Липень 2022 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Історія

1961 рік - Народжувалося нове місто на славетній запорізькій землі, на березі Дніпра - місто гірників, людей працьовитих, творчих та талановитих. Могутність залізничного комбінату вимагала все більше та більше працівників. На новобудову приїжджали все нові та нові люди - ентузіасти. Народжувались сім'ї...

1965 рік - Своїх перших вихованців зустрічає дитячий садок №2 „Оленка". Мить і у затишних, світлих групах задзвеніли дитячі голоси. Лагідні руки працівників дитячого садка прийняли перших вихованців садочка. Понад 30 років наш дитячий садок був у відомстві Запорізького залізорудного комбінату. Кожного року двері дошкільного закладу відкривались майже для трьохсот дітей гірників, та працівників нашого міста.

2005 рік - Минає час. 40 років виховує „Оленка" дітей - це просто чемні, багаті душею дітлахи, хоч вони ще малі, але вміють зберігати у своїх маленьких серденьках любов до садочка, до рідного міста, до матері України. За 40 років випускниками „Оленки" стали 9.425 дітей, з них 5.305 - хлопчиків, та 4.120 - дівчат. Дитячий садок - це не лише стіни, які захищають від спеки, дощу та холоду. Він є найкращим другом, де цікаво і весело, де впізнаєш кольори і звуки навколишнього світу, його закони та несподіванки, де тебе здатні зрозуміти і допомогти, оскільки поруч завжди чуйні, мудрі, уважні педагоги.

Тому як сучасний керівник, Дон Лідія Володимирівна, багато уваги приділяє саме формуванню педагогічного колективу, адже від його злагодженої, цілеспрямованої роботи залежить успіх дошкільного закладу. Вважаємо досягненням, що кожен займається саме тією справою, яку краще за нього ніхто не виконає.

- Дивовижний калейдоскоп енергії, таланту, працездатності, фантазії, натхнення, вміння імпровізувати, поєднується з невід'ємною професійною майстерністю людей, що працюють в ДНЗ. Відповідно до наказу №32 від 25.01.2006 року „Про проведення науково-дослідницької та експериментальної роботи" дошкільний навчальний заклад №2 „Оленка" здобув статус „експериментального навчального закладу обласного рівня з проблеми: „Комплексний супровід дитини в умовах сучасного дошкільного закладу".

- За підсумками експериментальної роботи установлено, що в ході виконання Програми експериментальної діяльності успішно втілено в практику роботи в ДНЗ № 2 технологію роботи «Тека досягнень дитини».

Затверджена парціональна програма «Здоров'ячок» для дітей з вадами опорно-рухового апарату.

Узагальнено перспективні педагогічні досвіди роботи ДНЗ № 2, матеріали досвіду висвітлено на сторінках журналу «Дошкільна освіта» №1(19) 2008 року.

Успішно здійснено план поступового удосконалення позитивного іміджу ДНЗ № 2, за яким зроблено значний вклад в естетичне і змістовне збагачення освітнього середовища.

- продовжується експериментальна робота за темою «Здоров'язбережувальний освітній простір ДНЗ, як умова ампліфікації особистісного розвитку дитини».