Офіційний сайт КДНЗ №2 «Оленка» Дніпрорудненської міської ради

Розділи

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

День освітян

30 вересня в КЗ «Дніпрорудненський ПК "Гірник" відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників освіти.

У цей святковий вечір привітали освітян Дніпрорудного міський голова Євгеній Матвєєв та начальник відділу освіти, молоді та спорту Дніпрорудненської міської ради Наталія Сохань.

Кожен із нас в цьому житті має своє призначення, головну місію, яку має виконати. Прожити життя недаремно – ось що, на мою думку, є важливо. Розуміти, що ти комусь потрібен, а тобі потрібен хтось.

В один прекрасний момент учні старших класів починають розуміти, що вже виросли і задумуються над вибором майбутньої професії. Одна із професій – професія вихователя і вчителя! Багато хто не розуміє, що ці іпрофесії  вимагають  часу та зусиль.

Бути педагогом – це від Бога: не кожному під силу впливати на дитячий світогляд або ж формувати громадську думку у студентів. Виховувати майбутнє покоління – одне із найпріоритетніших завдань сучасних вчителів та викладачів.

Педагогів вітали яскравими концертними номерами та почесними нагородами. Так члени нашого колективу вітали всіх педагогів міста чудовою музикальною композицією " Місто моє кольорове ". Педагогів нашого колективу, вихователя  Виноградову А.М.  та Вихователя Ігуменову Г.Л., було нагороджено Грамотами міського голови . А також грамотою Василівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України була нагороджена Ігнатьєва Л.П.

Вразили всіх присутніх у залі кількість педагогічних династій Дніпрорудного, представники яких були запрошені на сцену. Їх у нас аж 26! З нашого садочку була династія Носулько О.А і донька Носулько Е.В і династія Ігнатьєва Л.П і донька Шпонько М. Ю.


Вівторок, 05 Жовтня 2021 21:04 | Переглядів: 11